Ish “Miss Kosova” po duket si 18 vjeçare

Mediale Vip

Ish “Miss Kosova” po duket si 18 vjeçare

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 21:42
Albina Hashani

Në kohën e spektakleve të bukurisë, kohën e miss-eve, vajzat që fitonin kurorën e më të bukurës së Kosovës, bëheshin emër, idol.

Kështu ishte edhe me bukuroshen prishtinase Albina Hashani, e cila triumfoj në “Miss Kosova”, duke fituar epitetin e më të bukurës.

Ajo, shpejtë e braktisi botën e spektaklit dhe pistat e modës, për tiu përkushtuar familjes dhe tani profesionit si dizenjatore e modës.

Në fotot e fundit, ish miss duket tejet në fomrë, madje si në kohën kur ishte në të 18-tat e saj. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat