Teuta Selimi publikon protretin më të bukur familjar

Mediale Vip

Teuta Selimi publikon protretin më të bukur familjar

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 23:15
Teuta Selimi

Teuta Selimi shquhet për këndimin e hatashëm të baladave.

Por jo vetëm. Këngëtarja kosovare e është njëherit po ashtu një nga zërat më të kërkuar në tregun muzikor si dhe në ahengje të ndryshme familjare.

Jo rrallë herë Teuta poston foto të ndryshme në llogarinë e saj në instagram.

Së fundmi ajo ka postuar portretin më të mirë familjar me bashkëshortin dhe fëmijët.

“Familja ime Noari Matisi @patneziri Ju dua pa fund”, shkroi ajo krahas imazhit.

Përndryshe, “M’ke rrejt”, është kënga e fundit në bashkëpunim me Skerdin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat