“Shpërthen” Fatmirja, shihni këto fotografi dhe binduni!

Mediale Vip

“Shpërthen” Fatmirja, shihni këto fotografi dhe binduni!

Nga: N.Sh. Më: 28 shtator 2021 Në ora: 13:26
Fatmire Mjaku

Këngëtarja Fatmire Mjaku, nuk po i lë vend imagjinatës!

Në rrjetet sociale Mjaku është mjaftë aktive me fotografitë e shpeshta provokuese që po i poston, shkruan gazeta "Bota sot".

Image

Ndjekësit e saj, janë të ‘priviligjuar’ pasi që Mjaku nuk po i kursen as fotografitë tejet provokuese dhe ata kanë se çfarë të shikojnë.

Beqajra e muzikës popullore, e cila këtë verë ishte mjaftë e angazhuar në dasma, në kohën e lirë, duket se po i ‘kënaq’ fansat.

Në Facebook e Instagram, Mjaku po mahnitë me bukurinë e saj, e cila po plason çdo ditë fotografi të reja.

Image
Image
Image
Image

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat