Adelina Thaçi poston foto të rralla nga dasma

Mediale Vip

Adelina Thaçi poston foto të rralla nga dasma

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 14:06
Adelina Thaçi

Këngëtarja Adelina Thaçi, është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar.

Ajo njihet për vokalin e saj dhe ditën e djeshme ka publikuar disa foto të rralla nga martesa e saj me Bardhyl Metën.

Çifti festuan 10 vjetorin e martesës dhe Adelina zgjedhi fjalët më të mira për bashkëshortin.

Kujtojmë se, Adelina dhe Bardhyli janë prindër të dy vajzave.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat