Melisa e revultuar ka një paralajmërim të fortë për ndjekësit e saj

Mediale Vip

Melisa e revultuar ka një paralajmërim të fortë për ndjekësit e saj

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 14:05
Melisa

Fama që i dha “Për’puthen” dhe pastaj suksesi që pati me këngët ka bërë që Melisa të jetë nga personat më të komentuar dhe ndjekur në rrjetet sociale.

Krahas përkrahjes tashmë është bërë zakon që fytyrat publike të përballen me komente negative nga ndjekësit.

Melisa ka publikuar një mesazh që i ka dërguar dikush nga ndjekësit duke i kërkuar llogari dhe duke i thënë se ishin ata që e ngritën.

Ish-konkurrentja nuk ka heshtur por i ka kthyer një mesazh të gjatë dhe më pas përmes një statusi ka paralajmëruar se tani e tutje çdo komenti negativ do t’i kthehet në të njëjtën formë.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat