Elhaid Cufi flet pas largimit nga BigBrother VIP

Mediale Vip

Elhaid Cufi flet pas largimit nga BigBrother VIP

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 17:18
Elhaid Cufi

Publiku vendosi që të premten e kaluar ta largoj nga “Big Brother VIP Albania”, Elhaid Cufin.

Cufi disa ditë pas largimit nga ky ‘reality show’ ka thënë ndoshta do të duhej të dilte pak nga vetja në mënyrë që të qëndronte në atë shtëpi.

“Ndoshta nuk qëndrova mjaftueshëm që të jepja ma shumë nga vetja. Ose mbase “duhet të dilja pak nga vetja, që të qëndroja ma gjatë” por nuk dal dot?”, ka shkruar Cufi.

Ai megjithatë ka falënderuar të gjithë ata që e kanë votuar.

Postimi i plotë

Falenderoj nga zemra @bigbrotheralb_vip qe me bani pjese e nji programi te tille.
Dhe pse isha i pari qe dola me deshiren e publikut, ju falenderoj gjithsecilin nga ju per qindra mesazhe te mira, e per votat qe me keni dergu. Ndoshta nuk qendrova mjaftushem qe te jepja ma shume nga vetja. Ose mbase “duhet te dilja pak nga vetja, qe te qendroja ma gjate” por nuk dal dot.

Nji perballje e tille me kamerat per mu nuk ishte e lehte, por une ne menyren teme e kam shiju dhe transmetova nji pjese te perditshmeris teme. Ndjehem me fat per aq sa qendrova.

FALEMINDERIT PER DASHURINE QE ME DHURONi

 

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat