Marina Vjollca shfaq barkun e rrumbullakosur në fustanin e shkurtër

Mediale Vip

Marina Vjollca shfaq barkun e rrumbullakosur në fustanin e shkurtër

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 20:27
Marina Vjollca

Marina Vjollca do të bëhet nënë për herë të parë.

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy kanë konfirmuar lajmin se po bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Qifti kanë postuar disa fotografi në rrjete sociale ku edhe dhanë lajmin e bukur për ndjekësit e tyre. Ata u uruan menjëherë nga miq, familjar, dhe fansa duke iu dëshiruar një shtatzëni të shëndetshme atyre.

Marina së fundi solli edhe disa imazhe nga fotosesioni ku shfaqet mjaft elegante teksa pozont me fustanin e shkurtër teksa theksonte barkun e fryrë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat