Kjo është e dashura e Edit të Përputhen jashtë programit!

Mediale Vip

Kjo është e dashura e Edit të Përputhen jashtë programit!

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 14:04
Edi

Në rrjete sociale ka qarkulluar fotografia.

Sipas imazhit dyshohet se ai ka qenë në pushime.

Një faqe e njohur në Instagram, ka publikuar fotografinë e Edit me parteren e tij për të cilën thuhet se ai ka kohë që është në lidhje dashurie.

Ndryshe, Edi po vazhdon takimet me vajzat brenda programit duke kërkuar partneren ideale.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat