Xhensila tregon titullin dhe ditën kur do të publikohet kënga me Majk e Ghetto Geasy

Mediale Vip

Xhensila tregon titullin dhe ditën kur do të publikohet kënga me Majk e Ghetto Geasy

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 15:15
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj, Majk dhe Ghetto Geasy kanë bashkuar forcat për këngën e tyre më të re.

Përmes një postimi në Instagram, të tre ata kanë paralajmëruar këngën e re duke sjell edhe një pjesë të shkurtër nga videoklipi. Kënga mban titullin “Mëkati jem” dhe pritet të publikohet të mërkurën (20 tetor) në ora 18:00.

Ky do të jetë bashkëpunimi i parë i Xhensilës me Ghetto Geasy dhe Majk, edhe padyshim do të jetë një sukses i vërtetë. Pasi treshja njihen gjithmonë për hite.

Së fundmi, Xhensila ka lancuar këngën “Prit pak” erdhi në duet me reperin tjetër nga Kosova, Lumi B. Ndërsa, Majk dhe Geti bashkëpunimin e tyre të fundit e patën bashkë me Ermal Fejzullahun, i cili dëgjohet edhe sot pas 5 muajsh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat