Për ata që donin ta shihnin prap Shkurten bashkë me Shyhreten

Mediale Vip

Për ata që donin ta shihnin prap Shkurten bashkë me Shyhreten

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 21:02
Shyhrete Behluli dhe Shkurte Fejza

Të trija janë ende mjaftë prezente në botën e muzikës, duke prezantuar këngë e videoklipe dhe duke qenë aktive në mbrëmje, dasma e ahengje.

Gili, Shyhretja e Shkurtja kanë adhuruesit e tyre besnik që nuk I harrojnë asnjëherë.

Siç dihet, familjaret, miket dhe koleget Shkurte Fejza e Shyhrete Behluli, më nuk flasin me njëra tjetren dhe arsyeja e vërtet e ndarjes së tyre nuk është e qartë.

Nëse ju ka marrë malli ti shihni bashkë, ja ku janë në këtë fotografi të vjetër, të kohës kur ishin mike për kokë dhe nuk ndaheshin nga njëra tjetra.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat