Vesa Luma ironizon debatet politike, ja çfarë thotë

Mediale Vip

Vesa Luma ironizon debatet politike, ja çfarë thotë

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 22:31
Vesa Luma

Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Viteve të fundit këngëtarja është larguar nga tregu muzikor për t’i dhënë rëndësinë më të madhe familjes.

Por kjo asnjëherë nuk e ka penguar atë të mos jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video që ka postuar Vesa ku ironizon me shaka debatet politike në vend. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat