Mozzik dhe Noizy publikojnë bashkëpunimin “Bonjour Madame”

Mediale Vip

Mozzik dhe Noizy publikojnë bashkëpunimin “Bonjour Madame”

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 08:28
Mozzik dhe Noizy

Dy reperët e njohur, Noizy dhe Mozzik, kanë publikuar në orët e para të së premtes këngën e saj më të re.

“Bonjour Madame”, mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika është realizuar nga Rvchet dhe Rzon Pellumb beats, ndërsa për tekstin janë kujdesur vet interpretuesit e këngës.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin dyshja vijnë me një performancë mjaft interesante.

Ky është bashkëpunimi i parë mes Mozzikut dhe Noizyt, të cilët vetëm pak orë para se të publikonin këngën, i përshëndetën fansat e tyre përmes një lidhjeje direkte me ta në Instagram.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat