Beniada Nishani bën veprimin e papritur, lëpin në faqe Ilir Shaqirin! Ja reagimi i balerinit

Mediale Vip

Beniada Nishani bën veprimin e papritur, lëpin në faqe Ilir Shaqirin! Ja reagimi i balerinit

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 08:40
Beniada Nishani

Prova javore këtë herë për banorët e “Big Brother VIP” është që të mbajnë veshur një triko të bërë enkas për dy persona. Secili prej tyre zgjodhi rastësisht partnerin që do të kenë në krah, duke u ndarë dyshe-dyshe.

Një ndër “çiftet” e krijuara ishte Ilir Shaqiri dhe Beniada Nishani. Mbrëmjen e djeshme, teksa po bisedonin në oborrin e shtëpisë së bashku me Granitin, Arditin, Fifin dhe me Sabianin, Beniada bëri një veprim të papritur.

Image

“Na çmene me këtë italishten mu në vrimë të veshit!”, i tha Iliri Beniadës në një moment kur ajo nuk po dinte se si të shprehej në shqip për shenjat e horoskopit.

Biondja seksi u kthye nga ai me fytyrë dhe i dhuroi një puthje në faqe balerinit. Por fill pas kësaj, ajo e lëpiu. Kjo shkaktoi të qeshura nga banorët e tjerë, që nisën ta ngacmonin Nishanin. E vënë në siklet, Beniada tha:

“Ua, kemi atë kamerën përpara. Uaaa, goca, gruaja. Na falni! Ngacmuesja unë…”.

Ndërkohë, Iliri për pak qëndroi si i ngrirë e më pas nisi të bënte shaka duke kënduar: “O moj bluzë, o moj bluzë! Ç’na bëre?! Kur s’ke nga ja mban!”, e më pas shtoi: “Dëgjo, unë do iki të lahem tani, hajde deri te dera e dushit. Do presësh, s’ke ç’bën se më duhet triko”.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat