Learta shfaq lumturinë që ka me kunatat

Mediale Vip

Learta shfaq lumturinë që ka me kunatat

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 14:00
Learta

Learta Jakupi në shumë raste kalon në lajm.

Me pozat e shumta që publikon, ajo gjithmonë merr vëmendje në shumë aspekte/

Shumë herë e dëshmon që ka raporte superiore me kunatat, duke publikuar momente të shumta me to.

Këtë imazh të fundit, ajo pozon me Gresën dhe Njomzën, këto që shumë herë kujdesën për pamjen e saj.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat