Jasmin Kadriu ka një thirrje për policinë

Mediale Vip

Jasmin Kadriu ka një thirrje për policinë

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 21:41
Jasmin Kadriu

Ish – konkurentja e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, ra shumë në sy kur ajo tregoi se shpejtësia është pika e saj ë dobët.

Gjatë prezantimit të vetes se çfarë bënë dhe çfarë ka qef ajo zbuloi se për ti dhënë veturës me shumë shpejtsi e ka shumë qef.

Por, si duket zeshkanja kësaj shpejtësie nuk po ia sheh hajrin.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi ku është e rrethuar me gjoba nga policia për tejkalim shpejtësie dhe iu bënë thirrje zyrtarëve policorë.

“I bëj thirrje policies boll më vutë gjoba se ma hoqët trurin”, ka shkruar ajo mbi gjobat ku duket të jenë goxha shumë dhe që po e e acarojnë atë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat