Vajza e Paul Walker i jep fund beqarisë, Vin Diesel e shoqëron në altar

Mediale Vip

Vajza e Paul Walker i jep fund beqarisë, Vin Diesel e shoqëron në altar

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 00:35
Meadow dhe i dashuri

Vajza e Paul Walker, Meadow ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë tre muaj pas fejesës me aktorin Louis Thornton-Allan.

Ajo është shoqëruar për në altar nga miku i ngushtë i babait të saj, aktori i njohur Vin Diesel.

Image

Meadow ndau video në rrjetet sociale nga ceremonia e martesës.

Dasma vjen 8 vite pasi babai i saj ndërroi jetë tragjikisht në një aksident  me makinë në moshën 40-vjeçare.

Në ceremoni ishte edhe ylli tjetër i Fast&Furios , Jordana Brewster.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat