Fifi humb kontrollin, shanë me nënë banorët e tjerë

Mediale Vip

Fifi humb kontrollin, shanë me nënë banorët e tjerë

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 21:11
Fifi

Banorja më e përfolur në “BB VIP” padyshim se është këngëtarja Fifi.

Ajo në një debat të zhvilluar pak minuta me parë me banorët e tjerë ka qenë e nervozuar dhe ka përdorur sharje.

“Ne acarohemi mes veti dhe ia q*** nënën njëri- tjetrit”, ka thënë Fifi në një moment.

Fifi po ashtu mbrëmë ka qenë në gjendje jo të mirë shëndetësore, pas acarimit me banorin tjetër, Granitin.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat