Ky këngëtar ka qenë “crush-i” i parë i Elhaida Danit

Mediale Vip

Ky këngëtar ka qenë “crush-i” i parë i Elhaida Danit

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 12:13
Elhaida Dani

Ajo është sot një nga këngëtaret shqiptare më në zë të momentit, por si të gjitha vajzat, në periudhën e saj të adoleshencës ka patur pëlqimet e saj.

Por a e dini se cili nga kolegët ka qenë “crush-i” i saj i parë?! Një dhe vetëm një… Ermal Fejzullahu.

“Ka qenë Ermal Fejzullahu, sepse në ato vite Ermali merrte pjesë në festivalet shqiptare dhe ishte shumë i famshëm. Unë ia këndoja të gjitha këngët”, ka thënë Elhaida duke risjellë në kujtesë hitin e Ermalit, “Për një dashuri”.

Madje pas këngës ajo tha me humor: “Mos është ende crush”, duke e përmbyllur bisedën me të qeshura.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat