Kështu reagon vajza e Leartës kur ndëgjon gjyshen duke kënduar

Mediale Vip

Kështu reagon vajza e Leartës kur ndëgjon gjyshen duke kënduar

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 12:35
Learta me vajzen

Learta në çdo kohë mbetet aktive me poza të ndryshme.

Me postime të shumta, qëndron shpesh në krye të mediave rozë.

Në këtë kohë ajo ka ndarë vajzën e saj duke treguar reagimin kur ndëgjon Shyhretqën duke kënduar.

Shikojeni sa e ëmbël.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat