Ndërpreu provën javore/ Banorët-Palomës: E bëre qëllimisht

Mediale Vip

Ndërpreu provën javore/ Banorët-Palomës: E bëre qëllimisht

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 17:30
Foto

Prova e re javore ka nisur gjatë për banorët duhet të përpiqen maksimalisht të sigurojnë buxhetin e plotë

Banorët duhet të ndërtojnë një trap dhe nëpërmjet tij të transportojnë në pishinë disa ushqime.

Sot ata kanë testuar zyrtarisht funksionalitetin e trapit por ky proces u ndërpre për pak minuta nga Paloma.

Gazetarja shkoi në Dhomën e Rrëfimit gjë e cila ka nervozuar pjesën tjetër të banorëve.

Ata pretenduan se kjo ndërprerje u bë qëllimisht nga Paloma.

“Iku qëllimisht, nuk e thirri askush. Nëse do kishte diçka do ta zgjidhte shpejt, jo të vonohej kaq shumë”,- tha Sabiani.

Më vonë Paloma sqaroi se nuk ndihej mirë nga ana shëndetësore dhe se duhej të kërkonte një ilaç.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat