Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha publikojnë “Djali i mahallës”

Mediale Vip

Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha publikojnë “Djali i mahallës”

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 18:41
Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha

Dyshja kanë lansuar duetin e premtuar.

Engjëllusha dhe Shyhrete Behluli kanë lansuar projektin e fundit muzikor.

Dyshja kanë punuar në bashkëpunimin e tyre ndërsa këngës ati i kanë vizualizuar edhe klipin muzikor ku shihen duke kënduar përballë njëra tjetrës.

Nënë e bijë morrën vëmendje në videoklip me paraqitjen e tyre në veshje kombëtare të Rugovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat