Banorët tentojnë të “pajtojnë” Monikën dhe Fifin

Mediale Vip

Banorët tentojnë të “pajtojnë” Monikën dhe Fifin

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 19:07
Monika

Një natë më parë, Monika dhe Fifi vendosën që të provokojnë banorët e tjerë duke u stisur disa debate mes njëra-tjetrës.

Plani i tyre nisi zyrtarisht gjatë provës javore kur të dyja nisën të konfliktoheshin për shkak të pastërtisë në shtëpi. Debati agravoi edhe në ofendime përsonale ndaj njëra-tjetrës.

Banorët e pranishëm shprehën menjëherë shqetësimin për situatëne krijuar dhe tentuan me çdo mënyrë që të sqaronin mosmarrëveshjet mes tyre.

“Unë mendoj që u bë më e madhe se sa duhet. Është më e vogël, mendoj që s’duhet t’i japësh shkak. Mos i kthe përgjigje”,- i tha Donaldi-Monikës.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat