Në mënyrë kaq provokuese, Rina i bënë punët e shtëpisë

Mediale Vip

Në mënyrë kaq provokuese, Rina i bënë punët e shtëpisë

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 06:24
Rina

A e dini që Rina Balaj po rikthehet me një projekt të ri muzikor, të cilin tashmë e ka paralajmëruar në rrjete sociale.

Këngëtarja e hitit “Bad Rosita”, është aktivizuar fuqishëm dhe duket se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Rina, është prej kohësh në lidhje me reperin Sin Boy dhe siç thotë ajo, marrëdhënia e tyre shkon shumë mirë.

Publikojmë disa foto ekskluzive të Rines, realizuar nga Teo Cubela, ku reperja shihet në kuzhinë me veshje shumë seksi.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat