Produksioni fton një psikoterapiste pas situatës së rënduar të Fifit

Mediale Vip

Produksioni fton një psikoterapiste pas situatës së rënduar të Fifit

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 09:29
Fifi

Të premten e kaluar, Fifi menjëherë pas spektaklit është ndjerë keq, dhe është dashur të intervenojnë mjekët për të stabilizuar gjendjen e këngëtares.

Përmes një komunikimi zyrtar, Arbana Osmani ka bërë të ditur se pamjet e asaj nate nuk u dhanë në asnjë moment për publikun.

Këngëtarja ka falenderuar Arbanën që i sollën dhe psikologun atë natë për ta qetësuar e të cilët më pas konstatuan se Fifi mund të vazhdojë lojën.

E gjithë ngjarja ndodhi pasi Graniti i tha Fifit se e sheh thjesht si shoqe e motër, por jo diçka më shumë.

Theksojmë se sonte në spektakël, pikërisht për këtë gjë, produksioni kanë ftuar edhe një psiko-terapiste.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat