Baby G thekson të pasmet me poza para pasqyrës

Mediale Vip

Baby G thekson të pasmet me poza para pasqyrës

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 15:04
Baby G

Këngëtarja ka mahnitur me dukjen në paraqitjen e radhës.

Baby G ka ndarë imazhe të reja në profilin e saj zyrtar në Instagram.

E veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të bardhë dhe një palë pantallona ngjyrë të kaltër, bukuroshja bionde ka sjell poza joshëse para pasqyrës.

I"magjinoni të ju duan ashtu siç ju doni””, ka shkruar në mbishkrimin  e postimit të saj.

Ndryshe, Gordana Kingji mori komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj për dukjen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BabyG (@babygee)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat