Nominimet/ Kledi: Nuk duhet të merren seriozisht

Mediale Vip

Nominimet/ Kledi: Nuk duhet të merren seriozisht

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 16:45
Kledi

Ethet e garës sa vijnë dhe shtohen dhe ankthi më i madh për banorët është momenti kur duhet të nominojnë dhe nominohen. 

Pavarësisht afrimitetit të krijuar mes tyre, banorët nuk harrojnë se janë e pjesë e një loje.

Nominimet nxisin gjithnjë debat dhe keqkuptime mes banorëve.

“Nuk kisha kë të zgjidhja tjetër, më fal. Nëse ka një person që vlerësoj ai je ti, dhe e di që publiku të vlerëson dhe prandaj të nominova. Jam e bindur që nuk je i rrezikuar”,- i tha Paloma-Kledit pas spektaklit të mbrëmshëm.

Kledi nga ana tjetër shtoi se gjithkush duhet të kuptojë se është pjesë e një show dhe si e tillë nominimet duhet të merren me sportivitet.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat