Einxhel thyen rregullat, i tregon më shumë seç duhet Fifit për paragjykimet jashtë shtëpisë

Mediale Vip

Einxhel thyen rregullat, i tregon më shumë seç duhet Fifit për paragjykimet jashtë shtëpisë

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 11:46
Einxhel Shkira dhe Fifi

Einxhel Shkira sapo hyri në Big Brother ka thyer një nga rregullat bazë të formatit.

Ajo teksa bisedonte me Fifin i ka treguar larg e larg se këngëtarja po paragjykohet jashtë për sjelljen e saj.

‘Njerëzve jashtë mund t’u duket e habitshme që ne mund të kemi disa reagime të çuditshme, por nuk e kuptojnë se kjo vjen e gjitha prej trysnisë që kemi çdo ditë. Ne çdo ditë kritikohemi, shahemi, urrehemi pa arsye spse puna jonë ka të bëjë me ekranin.

Nëse gabon një njeri i zakonshëm, për shembull një farmacistë, askush nuk do ta dijë, s’do e gjykojë e gjithë Shqipëria, kur Fifi gabon, ajo do ngelet përgjithmonë, do i sulen të gjithë, do e shajnë, do të bëjnë komente negative’, i tha Einxhel, nërkohë që Fifi u shpreh se e ka kuptuar situatën.

Dyshja njihen dhe jashtë shtëpisë pasi shpesh janë parë nën shoqërinë e njëra-tjetrës për shkak të shoqërisë së përbashkët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat