Osmani i ‘Stupcave’ realizon një video interesante për Halloween

Mediale Vip

Osmani i ‘Stupcave’ realizon një video interesante për Halloween

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 16:20
Osmani

Aktori Osman Azemi i njohur për shumë role të ndryshme të tij së bashku me grupin humoristik “Stupcat” ka realizuar një video në Mitrovicë,

Ai në prag të festës së “Halloween” ka realizuar një video interesane me kunguj dhe në fund të saj thotë “Vidima sa të dush, por fara s’ka”.

Ai sipas mbishkrimit në video thotë të jetë në qytetin e Mitrovicës dhe kjo video e tij vjen në vazhdën e videove interesante që po publikohen nga Osman Azemi.

Se cili është “mesazhi i fshehur” pas kësaj video ende nuk dihet dhe këtë mund ta zbulojë vetëm aktori Azemi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat