Igli i thotë Antonias: Bëra prova para pasqyrës për takimin e parë

Mediale Vip

Igli i thotë Antonias: Bëra prova para pasqyrës për takimin e parë

Më: 2 nëntor 2021 Në ora: 19:01
Takimi i Antonias me Iglin

Pasditen e sotme në “Përputhen” ështëprezantuar takimi i Antonias me Iglin.

Pasditen e sotme në “Përputhen” është transmetuar takimi i Antonias me Iglin. Ky i fundit na ka befasuar me deklaratën se një ditë më parë kishte dalë para pasqyrës që të përgatitej për takimin.

Igli: Kam filluar përgatitjet morale me veten. Dola para pasqyrës dje. Eci me atë teorinë që polet e kundërta bashkohen. Vlonjatët mbahen për të egër dhe tipa negativ.

Antonia: S’po bëja dot lidhjen e origjinës tënde me viben që më përcjell. Deri tani s’ma kanë dhënë shenjën që unë ti thërras në takime të dyta.

Igli: Një burrë që është burrë kapet nga fjala. Do doja që t’i të më zgjedhësh jo vetëm në takim të dytë. Unë nuk do kisha dëshirë që femra që unë dal të dalë me një tjetër, por ç’të bëjmë tani.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat