Albina Kelmendi më mire si rokere, apo si nuse?

Mediale Vip

Albina Kelmendi më mire si rokere, apo si nuse?

Më: 4 nëntor 2021 Në ora: 21:07
Albina Kelmendi

Albina Kelmendi tregoj gjithë potencialin e saj vokal në moshë krejt të re.

Ajo, morri pjesë në “The Voice of Albania”, ku edhe triumfoj në sfidat më të mëdha, duke bërë për vete jurinë e publikun.

Këngëtarja ka shije të rafinuar, ani pse vitet e fundit i ka hyrë muzikës popullore e asaj komerciale, siç e do edhe publiku.

Nga një këngëtare me stil rolu, Albina do të duket kështu në videoklipin qe po vjen.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat