Ana Cheri pozon me të pasmet gjigante në videon e fundit

Mediale Vip

Ana Cheri pozon me të pasmet gjigante në videon e fundit

Më: 5 nëntor 2021 Në ora: 14:11
Ana Cheri

Modelja e njohur ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana qëndron si modelet më të komentuara duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Modelja seksi pozon me rroba banje apo veshje të brendshme teksa sigurohet të josh ndjekësit e saj mjaft aktivë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat