Trejsi Sejdini prek gjoksin teksa pozon ‘topless’ e shtrirë në tokë

Mediale Vip

Trejsi Sejdini prek gjoksin teksa pozon ‘topless’ e shtrirë në tokë

Më: 8 nëntor 2021 Në ora: 12:54
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini publikoi imazhe joshëse të reja.

Trejsi Sejdini njihet si ndër femrat më joshëse në showbizin shqiptar.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me poza të ‘nxehta’.

Ajo pozoi me një veshje mjaft provokuese, pantallona xhins ndërsa tek pjesa e lartme vendosi të dilte ‘topless’ për fansat.

Në disa nga fotografitë modelja e njohur shihet duke mbajtur gjoksin me duar teksa pozon joshëse.

Imazhet morën mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet duke u komplimentuar për bukurinë e saj.

Image
Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat