Iliri shënon një tjetër sukses me provën javore

Mediale Vip

Iliri shënon një tjetër sukses me provën javore

Më: 8 nëntor 2021 Në ora: 19:04
Foto

Banorët do të duhet të egzekutojnë provën e re javore.

Sfida e tyre është të ecin përgjatë traversës duke vendosur topat një e nga një te një objektiv i caktuar që është në formën e syrit të “Big Brother”.

Ne secilin objektiv ata do të duhet të vendosin dhjetë topa.

Iliri është një tjetër banor që shënon një tjetër sukses me këtë lojë ku duket tejet argëtuese por dhe paksa e vështirë.

Të shohim sa do të mund t’ja dalin banorët  të sigurojnë buxhetin maksimal.

*BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat