Kaq joshëse nuk e keni parë Ritën asnjëhere

Mediale Vip

Kaq joshëse nuk e keni parë Ritën asnjëhere

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 23:48
Rita Haziri

Rita Haziri është këngëtarja më e ëmbël në estradën shqiptare

Ajo tashmë është bashkëshortja e Fidan Gashit, dhe së bashku duken gjithmonë për mrekulli.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi e ulur në tokë ku po duket mjaftë bukur.

E veshur me fustanin e zi, dhe përkrah Fidanit ajo shkelqen.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat