Habit Bardhi: I kam komentuar ex-it me adresë fallco

Mediale Vip

Habit Bardhi: I kam komentuar ex-it me adresë fallco

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 13:26
Bardhi

Bardhi është emri i reperit, që për një kohë shumë të shkurtër ka thyer të gjitha sukseset.

Reperi i njohur arrinë të komentohet shpesh edhe për gjëra tjera përveq muzikës.

Së fundi gjatë një interviste ka shpalosur shumë detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale. Ajo çfarë çudit janë përgjigjet e reperit.

Ai u pyet nëse ndonjë herë i ka komentuar ndonjë personi me adresë fallco.

“Po i kam komentuar dikujt me llogari fallco. Nuk ka qenë personazh publik. I kam komentu ex-it. Nuk po di çka i kam komentu saktë”, u shpreh artisti teksa përgjigjen e shoqëron më të qeshura.

Bardhi gjithashtu ka shumë bashkëpunime me artistë të njohur të cilat padyshim ishin hite.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat