I “shumëkërkuari” Atdhe Xheravina bëhet i gjallë: Jam në arrati

Mediale Vip

I “shumëkërkuari” Atdhe Xheravina bëhet i gjallë: Jam në arrati

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 19:59
Atdhe Xheravina

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua për ndjekësit në rrjetet sociale dhe ndikimin e tyre për të qenë i famshëm dhe i suksesshëm.

Pjesë e diskutimit ishte edhe Atdhe Xheravina, ish-konkurrenti i “Përputhen” që së fundmi ka qenë në vëmendje të mediave.

Në spektaklin e mbrëmshëm në “Big Brother Vip”, emri i tij u përmend gjatë debatit Arjola-Antonela, duke u cilësuar si “mollë sherri”.

Thënë këtë, menjëherë pas përshëndetjes nga Bieta, Atdheu nuk e kurseu një koment.
 

“Mirëmbrëma Bieta se isha në arrati. Jam shumë mirë, por nuk është se eksitohem nga fama”, u shpreh ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat