Policja më seksi fanse e reperit të njohur, poston për të

Mediale Vip

Policja më seksi fanse e reperit të njohur, poston për të

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 14:18
Linda Aliu

Linda Aliu, njihet si policja më seksi në vend. Për të, kanë shkruar edhe mediat ndërkombëtare.

Por, këtë herë ajo ka marrë vëmendjen me një postim në Insta Story. Ajo duket se është fanse e reperit Getinjo.

E njëjta ka publikuar një video nga vetura, ku dëgjohet kënga e reperit, dhe e ka etiketuar të njëjtin në postim.

Dyshja e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram. Nuk dihet nëse kanë lidhje familjare, meqë e kanë mbiemrin e njejtë, apo kanë shoqëri mes vete.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat