Ky qenka plani! Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit

Mediale Vip

Ky qenka plani! Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 17:11
Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Semi Jaupaj

Në shenjë proteste pasi Donaldi shprehu hapur pëlqimin e tij për Beatrix, Semi la studion e “Big Brother VIP” javën e kaluar, pa iu dhënë mundësia të bisedojë drejtpërdrejtë me aktorin.

Burime për “Pamfletin” tregojnë se në fakt, veprimet e Donaldit do ta kenë një çmim, pasi Bora dhe shoqja e saj e ngushtë do të “hakmerren” në “Për’puthen Prime”.

Semi do të jetë e ftuara e radhës në emisionin ku Bora moderon dhe në këtë puntatë speciale do të flasin për tradhtinë e Donaldit ndaj Borës, për t’i treguar publikut sipas tyre ngjyrat e vërteta të Donaldit.

“Për’puthen Prime” mbahet të shtunën, ndaj duhet të presim deri nesër për të konfirmuar nëse është ky plani i dy vajzave për ‘hakmarrje’.

Gjatë puntatës së kaluar të emisionit, Donaldi u shpreh se kjo ishte ajo që donte (marrëdhënia me Beatrix), pavarësisht se nuk i kishte dhënë asnjë shpjegim Borës. Për më tepër, ata u puthën mbrëmë për herë të parë.

Nga ana tjetër, Bora jashtë shtëpisë e kishte bërë të qartë disa herë në deklaratat e saj publike që ishte në pritje të daljes së Donaldit nga BB VIP, për të sqaruar raportin e tyre.

E gjithë kjo situatë ka bërë lëmsh rrjetin, ndërkohë që personazhe të njohur të ekranit kanë komentuar gjithashtu rastin e këtij “trekëndëshi”.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat