Për kë thonë se ”E ka barkun si thes patateje”, Beniada dhe Einxhel flasin për lakuriqësinë

Mediale Vip

Për kë thonë se ”E ka barkun si thes patateje”, Beniada dhe Einxhel flasin për lakuriqësinë

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 20:56
Beniada

Einxhel dhe Beniada kanë komentuar të revoltuara ngjarjet e fundit të ndodhura me Sabianin.

Ky i fundit i ka replikuar Einxhelit në një debat duke i vënë në dukje lakuriqësinë e saj në shtëpi.

“Të kemi parë me të mbathura”,- i tha ai disa ditë më parë.

Kjo deklaratë duket se ka lënë ende shijen e hidhur tek gazetarja e cila i tha Beniadës: Unë nuk ka shance të kem ndenjur ndonjëherë në shtëpi aq e zhveshur, unë edhe në pishinë mbaj robdishanin sipër.

Këtij komenti ju bashkua sigurisht edhe Beniada e cila tha për Sabianin: Po ti që e ke barkun si thes patateje, çfarë duhet të themi ne? Nëse do moral shko në kishë dhe falu gjithë ditën. Nëse ke ardhur këtu duhet të pranosh të mënyrën e jetesës së të gjithëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat