A do ta falte tradhtinë? Vajza e Lutfi Hazirit e thotë hapur, ja si do vepronte

Mediale Vip

A do ta falte tradhtinë? Vajza e Lutfi Hazirit e thotë hapur, ja si do vepronte

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 21:07
Lotina Haziri

Fjala ‘’më fal’’, ka fuqinë e saj, por disa njerëz ndihen sikur janë në rrezik të humbasin fuqinë dhe statusin e tyre në momentin që duan të thonë ‘’më fal’’.

Kërkim falja ishte tematika për të cilën u diskutua në emisionin ‘’Libero’’, ku ndër të ftuarit ishte edhe vajza e Lutfi Hazirit, Lotina.

Ajo tregoi se nuk e ka të vështirë të kërkojë falje për ndonjë gjë ose ndaj dikujt. Madje tha se është person i  ‘’kthyeshëm’’ me njerëzit e rëndësishëm të saj.

E pyetur se çka nuk do të mund të falte asnjëherë, Lotina u përgjigj: ’’Shumë klishe ta them, por tradhtinë, çfarë do lloj tradhtie në çdo aspekt’’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat