Kur Bora Zemani ishte prezantuese e parashikimit të motit, mezi njihej

Mediale Vip

Kur Bora Zemani ishte prezantuese e parashikimit të motit, mezi njihej

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 16:00
Bora Zemani

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara në ekranin shqiptar.

Aktualisht, ajo moderon emisionin e dashurisë “Për’puthen”. Por, më herët Zemani ka qenë edhe prezantuese e motit.

Në një video të publikuar në media, Zemani mezi njihet. Aty shihet me flokë të bardha.

Video thuhet se është e vitit 2011.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat