Iliri irritohet me Antonelën: Kush është ajo që më kërkon llogari?

Mediale Vip

Iliri irritohet me Antonelën: Kush është ajo që më kërkon llogari?

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 23:59
BIG Brother VIP Albania

Një batutë e hedhur nga Iliri për Claudon ka irrituar gjithashtu edhe Antonelën.

Ajo e ka akuzuar balerinin për bullizim ndaj Claudios me pasojë edhe ofendimin e tij.

Pas këtij fërkimi, ka qenë Iliri i cili mëngjesin e sotëm ka komentuar gjithë situatën e krijuar.

‘’Kush është Antonela që vjen dhe më kerkon llogari mua? Ajo ta harrojë që me mua mund të kapet për çorape dhe budallallëqe. Kushdo që të ketë diçka me mua le të vijë të ma sqarojë përballë. Unë e kisha harruar madje se çfarë i kisha thënë Claudios pasi ishte një bisedë e mbyllur’’,- tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat