Sara Hoxha na tregon portretin e babait dhe i bënë dedikimin e veçantë

Mediale Vip

Sara Hoxha na tregon portretin e babait dhe i bënë dedikimin e veçantë

Më: 20 dhjetor 2021 Në ora: 06:34
Sara

Blogerja Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria si dhe nga puna e saj prej blogerje.

Derisa tregon edhe fytyrat e familjes së saj ajo është mjaft transparente dhe shpesh herë bënë biseda me ndjeksit e saj.

Së fundi, gjatë një bisede ka qenë një fans që i ka kë kërkuar të postoj një fotografi të babit dhe të shkruj diqka për të.

“Skam nevojë të them gjë është thjesht njeri më i mirë në këtë botë”, ka qenë mbishkrimi i saj derisa ka ndarë një imazh të babait me Poem Blu në krahë gjatë festes së ditëlindjes së saj.

Image
Storje e Sares ne Instagram

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat