Në studion e “Big Brother Vip” hyjnë dy opinionistët e rinj të mbrëmjes

Mediale Vip

Në studion e “Big Brother Vip” hyjnë dy opinionistët e rinj të mbrëmjes

Më: 24 dhjetor 2021 Në ora: 22:09
Në studion e “Big Brother Vip” hyjnë dy opinionistët e rinj të mbrëmjes

Spektakli i sotëm nisi ndryshe me një performancë të shkëlqyer nga banorët.

Mbas asaj performance nuk mungoi edhe prania e dy aktorëve të “Portokallisë”.

Duke i dhënë studios një energji shumë pozitive.

Gjithashtu nuk do të mungojnë edhe shumë surpriza për banorët e tjerë.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat