Romeo i buzëqeshur krahë Fifit: Me Filoqylin tim…

Mediale Vip

Romeo i buzëqeshur krahë Fifit: Me Filoqylin tim…

Më: 3 janar 2022 Në ora: 00:18
Romeo, Fifi

Mbrëmjen e kaluar banorët janë surprizuar nga ish banorët e BBV-së.

Ishte Fifi ajo e cila emocionojë Donaldin pasi i rrëfeu që ka bërë tatuazhin e diskutuar brenda shtëpisë.

Pas natës së kaluar Fifi sot është takuar me binjakun e Donaldit, Romeon.

Romeo është ai që ka postuar imazh bashkë me këngëtaren dhe ka shkruar: Me Filoqylin tim.

Dyshja shihen të buzëqeshur krah njëri tjetrit dhe duke shumë të lumtur.

Fifi dhe Donaldi kanë pasur raporte të mira brenda shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat