‘Disa gjëra që i di unë dhe disa persona…’, Donaldi hedh ‘dyshime’ tek Bora

Mediale Vip

‘Disa gjëra që i di unë dhe disa persona…’, Donaldi hedh ‘dyshime’ tek Bora

Më: 10 janar 2022 Në ora: 06:55
Donald

Sot Bora Zemani ka festuar 30 vjetorin e lindjes së saj.

Fansat ishin ata që suprizuan Donaldin me një parashutë ku shkruhej ‘9 janar’.

Këtë Donaldi e diskutoi me Beatrixës dhe ajo habiti me butësinë dhe mirësinë ndaj situatës.

Donaldi përsëri e diskutoi punën e Borës me banoren më të re Egzonën.

Ai tha se përkundër respektit që ka, disa gjëra që ai di dhe disa persona të tjerë, personi në fjalë nuk ka pse mërzitet.

Madje ai tha një deklaratë të fortë se njeriu duhet sa e ke sepse në momentin që ai ikën nuk kthehet më.

Me këtë Donaldi hedh shumë ‘dyshime’ tek Bora.

Ai është duke e shijuar lidhjen e tij me Beatrixën brenda shtëpisë së BBV-së.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat