Debate të ashpra për lojën ndaj Egzonës, Trixa largon Donaldin në oborr

Mediale Vip

Debate të ashpra për lojën ndaj Egzonës, Trixa largon Donaldin në oborr

Më: 16 janar 2022 Në ora: 12:20
Einxhel, Donald dhe Beatrix

Situata e krijuar për Egzonën ka nxitur debate të ashpra në shtëpi.

Donaldi dhe Beatrixa kanë krijuar një lojë me Egzonën duke dramatizuar situatën.

Kjo situatë ishte urdhër nga ‘Vëllau i Madh’, por kjo i kushtoi Egzonës me lot.

Ajo e përjetoi shumë rëndë edhe pasi kuptoi që ishte lojë.

Pas kësaj Einxhel dhe Donaldi kanë pasur debate të forta mes vete.

Einxhel ishte ajo e cila kërkoi akuzoi Donaldin se kjo është e tepruar dhe se nuk bëhet shaka, madje sipas tij e gjitha kjo filloi faji i tij.

Debatë i ashpër u krijua mes tyre sa që Beatrixa mori Donaldin për krahu dhe nxorri në oborr.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat