Gigi Hadid ishte tradhtuar nga Zayn Malik kur ata ishin bashkë

Mediale Vip

Gigi Hadid ishte tradhtuar nga Zayn Malik kur ata ishin bashkë

Më: 16 janar 2022 Në ora: 14:13
Abi Clarke, Zayn Malik, Gigi Hadid

Këngëtari i njohur, Zayn Malik, kishte një lidhje dashurie të fshehur me aktoren Abi Clarke, derisa ishte ishte bashkë me modelen Gigi Hadid, me të cilën e ka edhe një vajzë.

29-vjeçari ka thënë se ishte i fiksuar pas yllit televiziv pasi e kishte parë atrë në një bar në Los Angeles, dhe së pari patën një flirt së bashku.

Sipas The Sun, ata ishin takuar fshehurazi në një rezidencë në jug të Londrës në Britani të Madhe.

Zayn ishte ndarë nga supermodelja në tetor të vitit të kaluar, pas gjashtë vjet lidhje, shkruan Dailymail.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat