Dhunë dhe tradhëti, Arjola përballet në gjyq edhe me partneren e ish-burrit

Mediale Vip

Dhunë dhe tradhëti, Arjola përballet në gjyq edhe me partneren e ish-burrit

Më: 16 janar 2022 Në ora: 16:40
Arjola Demiri

Dhunë dhe tradhëti, tash Arjola Demiri përballet në gjyq edhe me partneren e ish-burrit 

Aktorja e famshme, Arjola Demiri, pjesëtare e shtëpisë së “Big Brother Vip”, ka qenë një ndër personat më të komentuar gjatë kohëve të fundit. Kjo pas historive të dhimbshme të treguara prej saj rreth traumave familjare që ka kaluar të shkaktuara nga ish-burri.

Ky i fundit, emri i të cilit është i dëgjuar për botën e krimit, i njohur si Ajax Boshnjaku dhe aktorja i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumë vite më parë, për shkak të tradhëtisë dhe dhunës që është ushtruar ndaj Arjolës.

Ndërkohë, burime për Albeu.com bëjnë me dije se boshnjaku është sot babi i dy djemve binjak me një grua tjetër. E çuditshmja është se aktorja ka çështje penale të hapur me partneren aktuale të ish-bashkëshortit të saj.

Nuk dihet çfarë ka ndodhur mes të dyjave, por duket se marrëdhëniet nuk janë aspak miqësore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat