Estto dhe Skerdi publikojnë këngën e re “A ke ti zemër”

Mediale Vip

Estto dhe Skerdi publikojnë këngën e re “A ke ti zemër”

Më: 17 janar 2022 Në ora: 00:08
Estto dhe Skerdi

Artistët shqiptare, Estto dhe Skerdi, ditën e sotme (e diel) kanë prezantuar projektin e ri muzikor.

“A ke ti zemër” mban titullin kënga e re e dyshes, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti dhe muzika është realizuar nga artisti pejan, kurse për producimin është kujdesur BigBang, shtëpia e hiteve, Red Box Entertainment.

Videoja ndërkaq iu besua produksionit të njohur, ND Filmpro.

Projektin të plotë tanimë mund ta gjeni në kanalin e Esttos në platformën YouTube.

Kjo është hera e parë që dyshja bashkojnë forcat teksa besohet se ky projekt do pritet mirë edhe nga audienca.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat